Mans dzīves vilciens - 

Hildas Tomsones dzīves stāsts (18.turpinājums): 

Mēs sākām domāt, ka Vilnītim vajadzētu māsiņu, lai nejustos vientuļš. Iznāca gan brālītis. Sapratām, ka ir vajadzīgs lielāks dzīvoklis ar visām ērtībām. Neko izdomāt nevarējām.

Tad kādā dienā vecāka draudzes māsa, kurai es biju draudzkope, izteica priekšlikumu. Viņai bija sirds mazspēja. Bieži uznāca lēkmes, viņa baidījās viena dzīvot. Vai mēs nebūtu ar mieru viņas un mūsu dzīvokli izmainīt uz lielāku? Tad, kad viņa vairs nespēs, mēs varētu parūpēties.

Sākumā nekas nepašķīrās. Pēc kāda laika nāca piedāvājums samainīt uz dzīvokli Dzirnavu ielā, pašā centrā, 2,5 istabas, bez ērtībām, ar piebildi, ka pēc 5 gadiem māju nojauks. Tā būtu iespēja dabūt dzīvokli jaunā mājā ar visām ērtībām. Likās vilinoši. Pēc ilgākām pārdomām piekritām. Tiesa, pagāja desmit gadi, kad patiešām saņēmām trīsistabu dzīvokli Pļavniekos. Nu gan aizskrēju daudzus gadus uz priekšu…
Dalīties Google Plus

VA redakcija:

"Vēstis adventistiem" ir neatkarīga Septītās dienas adventistu izveidota platforma, lai ziņotu par norisēm adventistu draudzēs Latvijā un pasaulē, kā arī notikumu tendencēm sabiedrībā.
Mēs ļoti priecātos, ja Tu, mūsu lasītāj, sāktu ar vien vairāk domāt - kas, kā un kapēc?
    Blogger komentāri
    Facebook komentāri

0 komentāri :

Komentāra publicēšana